Nařízení vlády České Republiky

Informace o omezení služeb z nařízení vlády ze dne 14.3.2020

☑️Usnesením č. 211 ze 14. 3 .2020 vláda České republiky zakazuje s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 1. dubna 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách s některými výjimkami, jako je např. prodej přes internet a dalšími vzdálenými prostředky

☑️ I nadále BUDEME VYŘIZOVAT A ODESÍLAT NOVÉ OBJEDNÁVKY z eshopu www.privesylitovel.cz (objednávky se odesílají z externího skladu,odeslání bude probíhat formou objednávky na našem eshopu .My zašleme zálohovou fakturu a po připsání částky na účet se objednávka odešle z externího skaldu)

 

☑️Maloobchodní prodejna v Litovli bude z titulu výše uvedeného zavřená a pokud nedojde k žádné změně, otevřeme ji 01. 4. 2020 v 8:30

☑️Vzhledem k řadě nejasností v usnesení vlády se snažíme získat závazné stanovisko, zda jsou omezením dotčeny i služby našeho servisu, půjčovny s osobních odběrů internetových objednávek. Pokud nebudou tyto služby výslovně povoleny, nebude možné je ve stejném období poskytovat a půjčovna bude v otevírací době pouze přijímat doposud nevrácené dříve zapůjčené přívěsy.

☑️Všechny telefonní linky a e-maily zůstávají v provozu bez omezení ve všední dny v době 8:30 až 16:30. I nadále na těchto kontaktech přijímáme objednávky, poskytujeme poradenství a informace k aktuální situaci.

☑️Ze strany dodavatelů nemáme hlášené vážnější výpadky dodávek.

☑️ Omezení přepravních služeb.

☑️S výběrem zboží Vám rádi poradíme po telefonu nebo e-mailu. Fotografie náhradních dílů k identifikaci nám můžete i nadále zasílat e-mailem.

Telefonní linky: 775 150 624

                              775 150 634

e-mail:info@privesylitovel.cz

Prodej prostřednictvím E-SHOPU NENÍ OMEZEN  viz. bod výše.

Pokud by jste nějaké zboží na našem eshopu nenašli stačí se na nás obrátit po telefonu nebo emailem a  vynasnažíme se vaší objednávku k Vaší spokojenosti vyřídit.

Hlavně chci poděkovat firmě VAPP ,která momentálně také prochází tíživou situací za jejich velké gesto k nám.

Děkujeme za pochopení

 

 

 • Informace o omezení služeb

  AKTUÁLNÍ STAV SLUŽEB

  Prodej náhradních dílů

  Prodej náhradních dílů (včetně jejich identifikace) probíhá prostřednictvím e-shopu, telefonních linek a emailu. Neváhejte se na nás obracet se svými dotazy, fotografiemi dílů či popisem závady. Osobní nákup na prodejně Chořelice 1050,Litovel  je omezen :vstup na prodejnu je umožněn jen jednotlivě pouze v ochranných pomůckách(roušky popř.rukavice).Preferujeme platbu kartou nebo předem na účet (objednávka přes eshop).  Zasílání balíků funguje normálně.

  Prodej přívěsů

  Prodej přívěsů funguje obdobným způsobem jako prodej náhradních dílů. Veškeré detaily objednávky s vámi vyřešíme telefonicky nebo emailem. Neváhejte si psát o informace, fotografie a další detaily.

  Servis

  Servis přívěsů funguje normálně, pouze s jistými omezeními při převzetí/předání přívěsu a úhradě provedených prací. Preferujeme platbu kartou nebo předem na účet.

  Poradna

  Chtěli jste se stavit na konzultaci, co s vaším přívěsem, nájezdovou brzdou, navijákem nebo máte jakýkoliv jiný dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na telefonech, emailem nebo prostřednictvím formuláře přímo u zboží v eshopu. Budeme se vám věnovat se stejnou péčí, jako by jste přijeli osobně. Svůj dotaz můžete položit také veřejně v diskuzi u produktu, kde pak spolu s naší odpovědí poslouží i ostatním v době, kdy zrovna nejsme na telefonech nebo u počítače.

  Půjčovna

  Provoz půjčovny byl do odvolání zastavem. O otevření půjčovny budeme informovat hned, jakmile bude její provoz možný.