Nebrzděné přívěsy ECO

   Základní provedení:

  • Pevný zinkovaný obvodový rám se dvěma příčkami
  • Kompaktní zapouzdřená bezúdržbová ložiska
  • Otevírací a snadno odnímatelné zadní čelo
  • 4x sklopné podlahové kotevní oko již v základu
  • Standarní velká kola v rozměru 155/70 R13
  • Masivní V-oj

 

I přesto, že ECO 2 patří mezi základní modely přívěsů VAPP, je vybaven některými prvky běžnými až u vyšší cenové kategorie přívěsů.

Mezi jeho hlavní přednosti patří masivní V-oj se ocelovým celoobvodovým rámem a opravdu velmi pevná podlaha z 15 mm silné vodovzdorné překližky vyztužená ocelovými příčkami. Již v základním provedení je ložná plocha osazena čtyřmi kotevními oky pro bezpečné zajištění nákladu na povrchu podlahy s protiskluznou úpravou. Náprava zavedené německé značky KNOTT je osazena náboji s kompaktními bezúdržbovými zapouzdřenými ložisky s trvalou náplní tuku. Bočnice jsou vyrobeny opět z 15 mm silné vodovzdorné překližky zalemované v ocelových profilech. Vyzkoušená optimální výška bočnic 30 cm poskytuje dostatečně vysokou oporu pro většinu nákladů a zároveň nepřekáží při nakládání z boku přes bočnice.

Zadní čelo přívěsu je otevírací a díky snadno rozebiratelným pantům s pružinovou pojistkou jej lze jednoduše odejmout při přepravě delšího nákladu. Kvalitní tažná kulová spojka s ukazatelem míry opotřebení  a stiskací pojistkou usnadňuje kontrolu správného připojení minimalizuje rizika odpojení přívěsu. Jistě potěší také plně šroubovaný rám, který umožňuje snadnou a rychlou opravu v případě vážnější nehody. Blatníky vyztužené ocelovými držáky netrpí na uklepání se při provozu na horších komunikacích, rovněž třináctipalcová kola snadno překonávají nerovnosti a přispívají ke zvýšenému komfortu jízdy.

Kvalita výroby a zpracování ve vysokém standardu značky VAPP je stejná, jako u vyšších typových řad přívěsů VAPP UNI a VAPP PROFI.

Přívěs je možné dovybavit opěrným výškově stavitelným pojezdovým kolečkem, zámkem přípojného kloubu a dalšími užitečnými doplňky.

Model Ložná plocha mm Celková hmot. kg Provozní hmot. kg Užitečná hmot. kg Plošina Kč bez DPH Plošina Kč vč. DPH Valník Kč bez DPH Valník Kč vč. DPH
ECO 1 1650 x 1110 750 140 610 11 990,- 14 508,- 13 790,- 16 686,-
ECO 2 2080 x 1110 750 150 600 12 190,- 14 750,- 14 290,- 17 291,-

Příslušenství:

  • podpěrné kolečko s držákem
  • zámek tažného kloubu
  • plachta překrývací (možno výběr barvy)

 

Fotogalerie

Máte zájem o přívěsný vozík? Kontaktujte nás

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.