Nebrzděné přívěsy ECO

   Základní provedení:

  • Pevný zinkovaný obvodový rám se dvěma příčkami
  • Kompaktní zapouzdřená bezúdržbová ložiska
  • Otevírací a snadno odnímatelné zadní čelo
  • 4x sklopné podlahové kotevní oko již v základu
  • Standarní velká kola v rozměru 155/70 R13
  • Masivní V-oj

 

I přesto, že ECO 2 patří mezi základní modely přívěsů , je vybaven některými prvky běžnými až u vyšší cenové kategorie přívěsů.

Mezi jeho hlavní přednosti patří masivní V-oj se ocelovým celoobvodovým rámem a opravdu velmi pevná podlaha z 15 mm silné vodovzdorné překližky vyztužená ocelovými příčkami. Již v základním provedení je ložná plocha osazena čtyřmi kotevními oky pro bezpečné zajištění nákladu na povrchu podlahy s protiskluznou úpravou. Náprava zavedené německé značky KNOTT je osazena náboji s kompaktními bezúdržbovými zapouzdřenými ložisky s trvalou náplní tuku. Bočnice jsou vyrobeny opět z 15 mm silné vodovzdorné překližky zalemované v ocelových profilech. Vyzkoušená optimální výška bočnic 30 cm poskytuje dostatečně vysokou oporu pro většinu nákladů a zároveň nepřekáží při nakládání z boku přes bočnice.

Zadní čelo přívěsu je otevírací a díky snadno rozebiratelným pantům s pružinovou pojistkou jej lze jednoduše odejmout při přepravě delšího nákladu. Kvalitní tažná kulová spojka s ukazatelem míry opotřebení  a stiskací pojistkou usnadňuje kontrolu správného připojení minimalizuje rizika odpojení přívěsu. Jistě potěší také plně šroubovaný rám, který umožňuje snadnou a rychlou opravu v případě vážnější nehody. Blatníky vyztužené ocelovými držáky netrpí na uklepání se při provozu na horších komunikacích, rovněž třináctipalcová kola snadno překonávají nerovnosti a přispívají ke zvýšenému komfortu jízdy.

Kvalita výroby a zpracování ve vysokém standardu  je stejná, jako u vyšších typových řad přívěsů  UNI a  PROFI.

Přívěs je možné dovybavit opěrným výškově stavitelným pojezdovým kolečkem, zámkem přípojného kloubu a dalšími užitečnými doplňky.

ModelLožná plocha mmCelková hmot. kgProvozní hmot. kgUžitečná hmot. kgPlošina Kč bez DPHPlošina Kč vč. DPHValník Kč bez DPHValník Kč vč. DPH
ECO 11650 x 111075014061011 990,-14 508,-13 790,-16 686,-
ECO 22080 x 111075015060012 190,-14 750,-14 290,-17 291,-

Příslušenství:

  • podpěrné kolečko s držákem
  • zámek tažného kloubu
  • plachta překrývací (možno výběr barvy)
  • plachta překrývací (rovná přes bočnice – 2 610,-/bez DPH

 

Fotogalerie

Máte zájem o přívěsný vozík? Kontaktujte nás

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.