Zásuvka 7 pólů 12V plastová vodotěsná + podložka JAEGER

101 167
Výrobce:JAEGER
Part ID:101371

 

 • kvalitní značková zásuvka Erich Jäger ve vodotěsném provedení
 • 7 pinů typ 12N (norma ISO 1724)
 • krytí IP44 (odolné vůči vniknutí cizích objektů o velikosti > 1 mm a vůči stříkající vodě)
 • krytí IPx7 (odolné vůči ponoření do vody po dobu 30 min do hloubky 1 m)
 • krytí IPx9K (chráněno proti tryskající vysokotlaké teplé vodě o tlaku 8-10 MPa a teplotě 80 °C ze vzdálenosti 10-15 cm)
 • Vodiče se po provlečení hlavní těsnící manžetou napojí na jednotlivé piny, které mají každý svou gumovou manžetku. Piny se poté vkládají do konektoru, který je opatřen dalším těsněním po obdovu. Tento konektor se pak napojuje do samotné zásuvky.
 • Zásuvka je určena pro instalace s napětím 12V.
Cena bez DPH
454,50 Kč
Cena s DPH
550,00 Kč
Skladem
 • Informace o omezení služeb

  AKTUÁLNÍ STAV SLUŽEB

  Prodej náhradních dílů

  Prodej náhradních dílů (včetně jejich identifikace) probíhá prostřednictvím e-shopu, telefonních linek a emailu. Neváhejte se na nás obracet se svými dotazy, fotografiemi dílů či popisem závady. Osobní nákup na prodejně Chořelice 1050,Litovel  je omezen :vstup na prodejnu je umožněn jen jednotlivě pouze v ochranných pomůckách(roušky popř.rukavice).Preferujeme platbu kartou nebo předem na účet (objednávka přes eshop).  Zasílání balíků funguje normálně.

  Prodej přívěsů

  Prodej přívěsů funguje obdobným způsobem jako prodej náhradních dílů. Veškeré detaily objednávky s vámi vyřešíme telefonicky nebo emailem. Neváhejte si psát o informace, fotografie a další detaily.

  Servis

  Servis přívěsů funguje normálně, pouze s jistými omezeními při převzetí/předání přívěsu a úhradě provedených prací. Preferujeme platbu kartou nebo předem na účet.

  Poradna

  Chtěli jste se stavit na konzultaci, co s vaším přívěsem, nájezdovou brzdou, navijákem nebo máte jakýkoliv jiný dotaz? Neváhejte nás kontaktovat na telefonech, emailem nebo prostřednictvím formuláře přímo u zboží v eshopu. Budeme se vám věnovat se stejnou péčí, jako by jste přijeli osobně. Svůj dotaz můžete položit také veřejně v diskuzi u produktu, kde pak spolu s naší odpovědí poslouží i ostatním v době, kdy zrovna nejsme na telefonech nebo u počítače.

  Půjčovna

  Provoz půjčovny byl do odvolání zastavem. O otevření půjčovny budeme informovat hned, jakmile bude její provoz možný.