Box na nářadí BLACKIT I, 550x250x294 mm

Objednací číslo: 60205
Skladem 4 ks
1 022,00 Kč za 1 ks
(844,63 Kč bez DPH)

Popis produktu

 

Výrobce: Daken
vnější šířka: 550 mm
vnější výška: 250 mm
vnější hloubka: 294 mm
hmotnost: 2,5 kg
vnitřní objem: 23 l
Part ID: 82201027
Objednací číslo: 60205

BLACKIT I - provedení s jedním zámkem a bočním otevíráním

Vnější rozměry - 550x250x294

Váha - 2,5 Kg

Kapacita - 23 l

Materiál - polypropylene, nylon

Řada boxů BLACKIT byla vytvořena přesně podle potřeb vlastníků přívěsů. Výborná kvalita materiálů, důraz na každý detail a moderní design dělaji z boxů BLACKIT základní příslušenství každého přívěsu. Díky přepracované struktuře těsnění jsou boxy prachu i vodě vzdorné. Materiál vyráběný ze surovin bez přídavku recyklátů zajišťuje vysokou odolnost boxu proti UV záření, olejům, palivům, vysokým i nízkým teplotám.

Box Blackit I je primárně určený k montáži v poloze s uzavřeným víkem ve vodorovné poloze (např. na oj nebo přední čelo přívěsu). Tak nejlépe odolává povětrnostním vlivům a vodě. Montáž v poloze s uzavřeným víkem svisle je přípustná a běžně se používá, box je však v této poloze méně odolný proti vniknutí vody. Pro montáž v poloze s uzavřeným víkem svisle jsou přímo určené boxy řady JUST.

Panty víka jsou u boxu BLACKIT I umístěny na kratší straně, díky tomu stačí k uzavření jeden otočný uzávěr. Uzávěr boxu je opatřen zámkem a plastovou krytkou zámku. Součástí dodávky jsou dva klíče.

Nevyhovuje Vám otevírání na kratší straně boxu? Zkuste box BLACKIT II s otevíráním na delší straně a dvěma uzamykatelnými uzávěry.

Dotaz na produkt

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů.