O nás

Repasport je prodejna se zimním sportovním vybavením v Olomouci na Stupkově ulici. Na této adrese sídlíme od roku 2003, spousta našich zákazníků pamatuje i nakupování "v garáži", kde jsme roku 1994 začínali prodejem použitého lyžařského vybavení. Zakládáme si na tom, že jsme rodinná firma s tradicí a dlouholetými zkušenostmi, díky kterým umíme našim zákazníkům správně poradit.

Nezůstali jsme ale jen u použitého lyžařského vybavení. Časem jsme sortiment rozšířili i o vybavení nové, u kterého se zaměřujeme na světoznámé sportovní značky, které na svazích nesmí chybět. Na každou sezónu pro Vás vybíráme nové kolekce a modely, abyste si měli stále z čeho vybírat. Ani na použité zboží jsme ale nezapomněli - dbáme na to, aby pro Vás bylo nachystáno v perfektním stavu a za příznivé ceny. 

V našem sortimentu najdete vybavení pro širokou škálu zimních sportů. Specializujeme se zejména na sjezdové lyžování, běžecké lyžování, snowboarding a skialpinismus. Na každý z těchto sportů u nás vyberete i potřebné oblečení a doplňky. Samozřejmostí je i kompletní nabídka vybavení pro děti.

Provozujeme denní a celosezónní půjčovnu za bezkonkurenční ceny, navíc i bez zálohy! Zapůjčené vybavení je vždy správně servisováno a seřízeno tak, abyste si jej užili na maximum.

Díky našemu profesionálnímu servisu se stroji Wintersteiger budou Vaše lyže vždy perfektně připravené. Ochotně Vám poradíme, kdy a jak je třeba servisovat, popřípadě jak se o svou výbavu správně postarat i doma.

V neposlední řadě je Repasport také e-shop, u kterého si můžete být jistí, že veškeré vystavené zboží je skladem a je odesíláno nejpozdějí do druhého pracovního dne. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!