Box na nářadí BLACKIT II, 550x250x294 mm

101 180
Výrobce:Daken
vnější šířka:550 mm
vnější výška:250 mm
vnější hloubka:294 mm
hmotnost:2,5 kg
vnitřní objem:23 l
Part ID:82202

BLACKIT II – provedení se 2 zámky

Vnější rozměry – 550x250x294

Váha – 2,5 Kg

Kapacita – 23 l

Materiál – polypropylen, nylon

Řada boxů BLACKIT byla vytvořena přesně podle potřeb vlastníků přívěsů. Výborná kvalita materiálů, důraz na každý detail a moderní design dělaji z boxů BLACKIT základní příslušenství každého přívěsu. Díky přepracované struktuře těsnění jsou boxy prachu i vodě vzdorné. Materiál vyráběný ze surovin bez přídavku recyklátů zajišťuje vysokou odolnost boxu proti UV záření, olejům, palivům, vysokým i nízkým teplotám.

Box Blackit II je primárně určený k montáži v poloze s uzavřeným víkem ve vodorovné poloze (např. na oj nebo přední čelo přívěsu). Tak nejlépe odolává povětrnostním vlivům a vodě. Montáž v poloze s uzavřeným víkem svisle je přípustná a běžně se používá, box je však v této poloze méně odolný proti vniknutí vody. Pro montáž v poloze s uzavřeným víkem svisle jsou přímo určené boxy řady JUST.

Panty víka jsou u boxu BLACKIT II umístěny na delší straně, víko je opatřeno dvěma uzamykatelnými uzávěry s plastovými krytkami zámků. Součástí dodávky jsou čtyři stejné klíče.

Nevyhovuje Vám otevírání na delší straně boxu? Zkuste box BLACKIT I s otevíráním na kratší straně a jedním uzamykatelným uzávěrem.

Cena bez DPH
988,00 Kč
Cena s DPH
1 195,00 Kč
Skladem